fbpx
Foto Haber Manşet Spor Toto Süper Lig Video Haber 

ŞENOL GÜNEŞ AÇIKLADI: GİDİYORLAR

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, transfer konusunda önemli açıklamalar yaptı. Takımdaki oyuncuların son durumu hakkında konuşan tecrübeli teknik adam, Galatasaray’ın Diagne transferi hakkında da konuştu…

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, ” Quaresma ve Tolgay Arslan ayrılıyor. Vida kaldı. Benim bildiğim bu. Olmadı. Alper Potuk’un maaşı bize uysa alırız ama ekonomik olarak uyması lazım.” dedi.

Gökhan Töre’nin takımdan kalması halinde gidemezse oyuncuyu yeniden değerlendireceklerini belirten tecrübeli teknik adam, “Büyük takımların savunmasının çok değişmesini çok doğru bulmuyorum.” ifadelerini kullandı.

Diagne örneği verdi

Büyük takımların savunmasının çok değişmesini çok doğru bulmadığını ifade eden Güneş, Galatasaray’ın son transferi için, “Diagne’ye Galatasaray ne verdi? O parayı ben versem eldekini bırakmam. Serdar aziz? Ne alıyor? Ekonomi önemli.” dedi.

‘Quaresma ile ipler kopma noktasında’

Quaresma ve takımdaki diğer futbolcular hakkında da konuşan deneyimli teknik adam, “Quaresma niye gitti? Ona soracaksınız.. Benimle ilgili sorunu yok. Quaresma ile ipler şu an kopma noktasına gelmiş. Kararını vermiş ama ‘Quaresma ailesini yolladı’ dediler. Sonra ‘ihtarname çekmiş’ dediler. Bana söylenen bu. Siz de biliyorsunuz. Kulüp resmi olarak gelip ‘Seninle devam edeceğiz’ demedi. Mukavele bitene kadar burada kalmak istiyorum. 3-5 yıl kalacak gibi çalışmaya devam ederim.” ifadelerini kullandı.

Diğer Haberler

Leave a Comment